Vile 3 kateshe me qira tek Kompleksi Dinamo ne Tirane

ID TRR-323-38Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 330
Dhoma 7
Tualete 3
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Golemi


Vile tre-kateshe per qira ne rrugen Bilal Golemi, prane Parkut Olimpik, ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri 210 m2 dhe siperfaqe ndertese 330m2 per te tre katet.
Kati i pare eshte i organizuar ne nje zyre te madhe open space, nje ambjent ngrenie dhe nje tualet.
Kati i dyte i viles eshte i perbere nga 3 zyra, nje tualet, dhe 2 ballkone.
Te dy katet lidhen me njera tjetren nepermjet shkalleve te brendshme.
Kati i trete i viles eshte i perbere nga 2 ambiente pune, nje ambient ngrenie, nje tualet dhe dy ballkone.
Kati i trete ka hyrje te vecuar nga te dy katet e viles.
Ngrohja dhe ftohja e  viles mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Ne katin e pare eshte dhe nje magazine.
Mundesohet parkim ne oborrin e Viles deri ne 2 makina.
Vila eshte e pajisur me kamera sigurie.
Jepet me qira bosh, zyra eshte e shtruar e gjitha me parket, ndricimi led,  dhe e sapoinvestuar.
Mund te jepet per banim ose per zyra.

Gjithashtu mund te ofrohet per qira dhe e ndare, kati i pare dhe kati i dyte bashke, ose vetem kati i trete.
Vila eshte e pozicionuar ne nje zone mjaft te preferuar si per banim ashtu dhe per ushtrimin e bizneseve te ndryshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Kosovareve, zona e Komunes se Parisit, zona e Sheshit Willson etj.

Cmimi 2500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën