Vile 3 kateshe moderne per qera tek Liqeni i Farkes ne Tirane

ID TRR-623-34A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 5000
Sipërfaqe m2 296.3
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Farkes, Tirane

Vile moderne per qera ne Kompleksin O2 prane liqenit te Farkes.
Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 296.3 m2 e cila eshte e ndare ne 3 kate.
Kati -1 eshte i organizuar ne nje sallon ndenje dhe gaming room ne nje, 1 dhome gjumi dhe tualet.
Kati perdhe eshte i perbere nga nje sallon bashke me kuzhinen, 1 tualet dhe verande 58.3m2.
Kati i pare perbehet nga 3 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete, 1 ballkon dhe verande 40.7m2
Vila ofrohet totalisht e mobiluar ne te tre katet me nje stil modern dhe bashkohor, eshte e shtruar me parket dhe ka 2 oxhaqe ne katin -1 dhe katin perdhe.
Ngrohja dhe ftohja gjithashtu mundesohet edhe nga nje sistem kondicionimi daikin tavanor dhe rezistenca per ngrohje ne dysheme ne secilin kat.
Vila ka nje pishine rreth 56m2, ambient clodhes ne oborr dhe ofron mundesi parkimi per 2-3 makina.
Zona ku ndodhet ofron qetesi, siguri dhe pozicioni i kesaj vile ju mundeson nje pamje mjaft te bukur te Liqenit te Farkes.

Cmimi: 5000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën