Vile 3 kateshe ne shitje prane rruges Pjeter Budi ne TIrane

ID TRS-722-8S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 1.200.000 Euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Dhoma 6
Tualete 7
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Vile per shitje prane rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Siperfaqja totale e baneses eshte 500 m2 nga ku 406 m2 jane truall, eshte e ndare ne tre kate te cilet perbehen nga:
Kati I nendheshem I perbere nga bodrum, palester, garazh, dhome teknike dhe tualet.
Kati I pare ku ndodhet nje sallon shume I madh dhe kuzhine, oborr dhe pishine.
Kat I dyte ne te cilen ndodhen 3 dhoma gjumi me nga 1 tualet, 1 ballkon I madh dhe 1 ballkon I vogel.
Kati I trete ku ndodhen : dhoma e femijeve me tualet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, sallon, veranda dhe oxhak.
Vila eshte e paperfunduar dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe te pershtatshme per banim.
Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 1.200.000 Euro i negociueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën