Vile 3-kateshe per qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane

ID TRR-522-2V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Sipërfaqe m2 577 m2 + 497 m2
Dhoma 8
Tualete 3
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi

Vile 3-kateshe per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 577 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 497 m2.

VIla organizohet ne 3 kate si meposhte.

Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine e ndare, dy dhoma gjumi dhe banjo.

Kati i dyte organizohet ne sallon, tre dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.

Kati i trete organizohet ne sallon, tre dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.

Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar, dy katet e siperme te shtruara me parket.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te instaluar ne cdo dhome.

Shtepia eshte mjaft e pershtatshme per banim gjithashtu dhe per ambiente zyrash fondacioni apo klinika te ndryshme.

Oborri ofron mundesi per parkimin e disa makinave, gjithashtu i mbjelle me peme frutore.

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar.

Ka akses direkt ne rrugen Fuat Toptani, rrugen e Elbasanit dhe prane Vilave Amerikane.

Cmimi: 1200 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën