Vile 3-kateshe per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane

ID TRR-622-2V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 5000 Euro
Sipërfaqe m2 750 m2
Dhoma 9
Tualete 3
Ballkone 9
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Vile 3-kateshe per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 750 m2 te ndare ne 3 kate.

Ndertesa ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire.

Organizohet ne 13 ambiente, 3 tualete, 8 ballkone dhe verande prej 123.8 m2.

Ambienti mjaft i pershtatshem per zyre fondacioni, kompanie apo ambiente te ndryshme biznesi.

Oborri i bollshem per parkimin e 6-7 makinave.

Zona eshte mjaft e njohur dhe e populluar.

Ka akses direkt ne rrugen Teodor Keko, zonen e Asitir, Kryqezimin e Doganes dhe shume afer autostrades Tirane-Durres.

Cmimi: 5000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën