Vile 3-kateshe per shitje buze Liqenit te Farkes ne Tirane

ID TRS-322-7V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000 Euro
Sipërfaqe m2 345 m2
Dhoma 6
Tualete 5
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama e Liqenit

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Panorama e Liqenit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 398 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 345 m2 te organizuar ne 3 kate si meposhte:

Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe shkallet.

Kati dyte organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, dy ballkone dhe korridor.

Kati i trete organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy balkone dhe korridor.

Villa ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire.

Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te kerkuar, ofron nje pamje fantastike te Liqenit.

Ka akses direkt ne rrugen Jahja Ballhysa, rrugen Pjeter Budi dhe pak minuta ne Teg dhe Rruga e Elbasanit.

Mundesi parkimi ne oborr.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 600.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën