Vile 3 kateshe per shitje ne fshatin Krrabe ne Tirane. (TRS-519-9T)

ID TRS-519-9T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 140.000 Euro
Sipërfaqe m2 830 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kerrabe

Vile 3 kateshe per shitje ne fshatin Krrabe afer autostrades Tirane-Elbasan ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe totale prej 830 m2 e cila ndahet ne siperfaqe ndertimi prej 196 m2, siperfaqe trualli 634 m2.

Banesa eshte e organizuar ne 3 kate ku secili kat eshte i organizuar ne:

Kati I pare: soxhorno te madhe, kuzhine me vete, tualet.

Kati I dyte: sallon, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande.

Kati I trete: sallon, 2 dhoma gjumi dhe verande.

Shtepia ka punime teper cilesor te dizenjuara nga arkitekt.

Vila ka dritaret dopioxham, grila persiane, sistem ngrohje, sistem kamerash.

Pozicioni  qe ka vetem 15 minuta larg nga TEG-u e ben te pershtatshme per banim dhe biznes (restorant) etj.

Zona eshte shume e preferuar pasi vila ndodhet mes gjelberimit dhe ajrit te fresket.

Ka akses shume te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi: 140.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën