Vile 3 kateshe per shitje ne rezidencen Garden Villas prane TEG ne Tirane

ID TRS-822-19A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000 euro
Sipërfaqe m2 270 m2
Dhoma 5
Tualete 5
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Garden Villa Residence, Lunder

Vila ndodhet ne nje rezidence e cila gjendet shume afer me qendren tregtare TEG. 
Eshte e ndertuar mbi nje siperfaqe prej 400m2 dhe me nje siperfaqe te brendshme prej 270 m2 e shperndare ne tre kate. 
Kati i pare eshte 106m2 e perbere nga kuzhina e vecuar me ambjentin e ngrenies, nje sallon i madh e plot drite dhe nje banjo.
Kati i dyte perbehet nga tre dhoma dhe 2 banjo nga te cilat dhoma martesore ka dhe nje garderobe te mbyllur dhe banjo ne dhome. 
Kati i trete nencati perbehet nga 2 dhoma, nje banjo dhe nje depo e vogel. 
Villa ka te instaluar sistem qendror ngrohje ftoje dhe ka te mobiluar pjesen e kuzhines dhe dollapet. 
Vila eshte e dhene me qera prej dy viteve nje selie diplomatike dhe ka kontrate me vleren e 2300 eurove bruto dhe per 4 vite tjere duke qene nje mundesi e arte investimi.
Gjithashtu ka dhe 2 vende parkimi te hapura ne pjesen e perparme te viles. 
Rezidenca eshte shume e njohur ne Tirane, e pelqyer nga selite diplomatike. 
Rezidenca ofron 3000m2 hapise te perbashket dhe pishine vetem per banoret. 

Cmimi: 600.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën