Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane

ID TRS-522-3V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000 Euro
Sipërfaqe m2 577.8 m2 + 497 m2
Dhoma 8
Tualete 3
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 577.8 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 497 m2.

Vila ndahet ne 3 kate dhe organizohet si meposhte.

Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkone

Kait i dyte organizohet ne sallon, tre dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkone.

Kati i trete organizohet ne sallon, tre dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkone.

Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar, dy katet e larta te shtruara me parket.

Shtepia eshte ne gjendje mjaft te mire, kondicioner ne cdo ambient.

Ambienti mjaft i pershtatshem si per banim dhe per zhvillim biznesi, si klinika te ndryshme apo zyra fondacioni.

Oborri i shtruar me pllaka ofron vend parkimi per disa makina gjithashtu dhe peme frutore.

Zona eshte mjaft e qete dhe e sigurte.

Ka akses direkt ne rrugen Fuat Toptani, rrugen e Elbasanit dhe prane Vilave Amerikane.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 600.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën