Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane

ID TRS-522-46V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 700.000 Euro
Sipërfaqe m2 243 m2+ 405 m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Visha

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Mihal Grameno ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 243 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 405 m2.

Kati i pare organizohet ne sallon te madh bashke me kuzhine, dhome gjumi, banjo.

Kati i dyte organizohet ne sallon, kuzhine e ndare, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon i madh.

Kati i trete organizohet ne tre dhoma gjumi, banjo, ballkon, korridor dhe depo.

Vila eshte e rikonstruktuar vitet e fundit, veshur me sistem kapot dhe grafiato.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire, te gjitha dhomat e shtruara me parket.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendror chiller ne katin e pare dhe te dyte dhe kondicionere ne cdo dhome ne katin e 3.

Oborri ofron vend parkimi per 2  makina.

Zona eshte mjaft e qete dhe e sigurte.

Ka akses te lehte ne rrugen Mihal Grameno, rrugen Todi Shkurti dhe prane rruges se Elbasanit.

Prona e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 700.000 Euro

 

 

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën