Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRS-318-76L)

ID TRS-318-76L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 215.000 Euro
Sipërfaqe m2 348.5 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Vile 3-kateshe per shitje prane Unazes se Vogel te Tiranes.

Pozicionohet ne nje bllok vilash, disa metra larg rruges kryesore.

Vila ka siperfaqe oborri prej 150.8 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 197.7 m2 te organizuar si me poshte:

Kati i pare me siperfaqe 66.1 m2 ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor dhe tualet, dhe verande me siperfaqe 6.1m2.

Kati i dyte me siperfaqe 86.2 m2 ndahet ka sallon, dhome gjumi, ballkon, koridor dhe tualet.

Kati i trete eshte papafingo me siperfaqe 39.3 m2. Ky kat eshte ende i paperfunduar.

Perpara viles ka oborr te gjelberuar e cila mund te sherbeje me se miri edhe per parkim makine.

Zona perreth eshte shume e qete dhe e mbushur me vila me ndryshme.  Ndodhet disa minuta larg Bulevardit te Ri dhe zones se Don Boskos.

Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 215.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën