Vile per shitje ne rrugen Llazi Miho ne zonen e Kombinatit, Tirane

ID TRS-422-36U
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 168.000
Sipërfaqe m2 475.5
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Llazi Miho

Vile per  shitje ne rrugen Llazi Miho ne zonen e Kombinatit 

Vila perbehet nga 4 kate me siperfaqe ndertimi 475.5m2 dhe oborri 176m2.
Kati perdhe ka nje hapsire prej 109m2 qe mund te shfrytezohet per parkim ose biznes.
Kati i pare  funksionon si apartament banimi me 2 dhoma gjumi, sallon , kuzhine ,tualet dhe ballkon.
Kati i dyte  funksionon gjithashtu si apartament banimi duke ofruar te njeten planimetri si kati pare.
Kati i trete eshte i pa perfunduar dhe eshte planifikuar per apartament banimi.
Vila karakterizohet nga nje ndertim cilesor, ku kati pare dhe i dyte ofrohet i mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja ne te dyja keto apartamente sigurohet nga nje kondicioner ne sallone.
Oborri eshte i shtruar dhe mund te perdoret per parkim.

Zona ku ndodhet kjo vile ka akses te lehte ne rrugen kryesore te Kombinatit qe te con drejt Ndroqit dhe qendres se Kombinatit.
E gjithe vila eshte e paisur me certifikate pronesie te rregullt.

Cmimi 168.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2
Në Shitje 321-26V 160.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2 dhe siperfaqe ...

Vile 3-kateshe per shitje prane Unazes se Vogel te Tiranes.

Pozicionohet ne nje bllok vilash, dis
Në Shitje 318-76L 180.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane Unazes se Vogel te Tiranes. Pozicionohet ne nje bllok vilash, disa metra larg rruges ...

Vile ne shitje ne Mjull Bathore ne Tirane.
Vila eshte  e organizuar ne dy kate  me oborr
Në Shitje 615-48m 180.000 €

Vile ne shitje ne Mjull Bathore ne Tirane. Vila eshte  e organizuar ne dy kate  me oborr rrethues dhe ...