Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Alliasit ne Tirane

ID TRS-322-39S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000 Euro
Sipërfaqe m2 810
Dhoma 3
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selaudin Zorba

Vile 3- kateshe per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 450 m2 ku ndodhet ndertesa me baze 270 m2 dhe siperfaqje totale ndertimi 810 m2.
Nga kjo siperfaqje totale 330 m2 jane me hipoteke te rregullt dhe 480 m2 jane ne proces te fundit legalizimi.
Kati i pare eshte I ndare ne 3 dyqane nga 80 m2 qe mund te perdoren per biznes.
Kati i dyte eshte i organizuar ne salon te madh bashke me kuzhine, tre dhoma gjumi, nje dhome e vogel,  tualet dhe nje ballkon qe i madh, rrethues per gjithe katin.
Kati I trete eshte projekt I paperfunduar.
Shtepia ofrohet e mobiluar, me oborr te gjelberuar.
Zona eshte e qete, e pershtatshme per banim dhe biznes me akses te lehte ne rrugen e Dibres.
Trualli dhe ndertimi jane te pajisura me certifikate pronesie.

Cmimi: 600.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën