Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.

ID TRS-224-20G
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 330.000
Sipërfaqe m2 240
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Miftar Gerbolli

Vile ne shitje ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe trualli 240m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 200m2 te ndare ne tre kate 
Kati i pare organizohet ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Kati i dyte organizohet ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. 
Kati i trete eshte papafingo dhe organizohet ne open space dhe 1 ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar me te gjitha facilitetet e nevojshme si dhe me punime cilesore.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioneri ne sallon, dritaret me grila, kati i dyte i shtruar me parket.
Akses te lehte ne rrugen Don Bosko, rrugen Lord Bajron, rrugen Dritan Hoxha, dhe rrugen Asim Vokshi.
Oborri ofron mundesi parkimi per 3 makina 
Vila disponon certifikate pronesie.

Cmimi: 330.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën