Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane, (TRS-418-37a)

ID TRS-418-37a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 500.000 Euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Dhoma 0
Tualete 5
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Don Bosko

Vile per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.

Pozicionohet ne nje pjese  te qete te kesaj zone dhe te rrethuar me vila te tjera, shume prane kompleksit Vizion Plus.

Vila ka nje siperfaqe toke prej 388 m2 dhe hapesire te brendshme prej 500 m2.

Hapesira e brendshme eshte e ndare ne 3 kate dhe ka 2 hyrje te vecanta, njera cilesohet si vila e madhe dhe hyrja tjeter si vila e vogel.   

Ne total ofrohen 11 dhoma, 3 holle dhe 5 tualete.

Siperfaqja e katit te pare eshte 150 m2 ,e katit te dyte 150 m2, dhe katit te trete 100 m2 dhe verande 100 m2.

Vila ka cilesi te mire ndertimi, e orientuar kryesisht nga jugu ,me diell pjesen me te madhe te dites.

Oborri eshte i mirembajtur dhe plot gjleberim, oforn dhe 3 vende parkimi te jashtme.

Vila eshte e rrethuar me mur dhe ka 2 porta hekuri ne 2 drejtime te ndryshme.

E pajisur me certificate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 500.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën