Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane.

ID TRS-422-26V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000 Euro
Sipërfaqe m2 111 m2
Dhoma 3
Tualete 5
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haki Stermilli

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Llazi Miho ne Tirane. 

Ka nje siperfaqe prej 111 m2 truall dhe 250 m2 ndertim e ndare ne 3 kate.

Kati i perdhe organizohet ne 2 dyqane dhe dy tualete, kati i dyte organizohet ne sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Kati i trete papafingo organizohet ne 1 dhome dhe 1 tualet.

Vila ndodhet buze rruge dhe mjaft e pershtatshme per banim dhe per zhvillim aktiviteti.

Aktualisht dyqani eshte market, me xhiro te kenaqshme.

Shtepia ofrohet e mobiluar, ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner ne sallon.

Zona eshte mjaft e populluar dhe pritet te zhvillohet me tej me disa projekte nga bashkia.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 450.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder te Tiranes.

Nje kompleks vilash mja
Në Shitje 916-1a 460.000 €

Vile per shitje pjese e nje residence te mirenjohur ne Lunder te Tiranes. Nje kompleks vilash mjaft i preferuar dhe ...