Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRS-1021-31N
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 1.000.000
Sipërfaqe m2 229
Dhoma 6
Tualete 5
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Prokop Mima

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Siperfaqja e parceles ndertimore eshte rreth 229 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 352 m2 e ndare ne 3 kate:
Kati I organizohet ne nje sallon te madh, dhome ngrenje, kuzhine e vecuar, tualet dhe verande.
Kati II perfshin 4 dhoma gjumi, 3 tualete ku njera eshte me xhakuzi dhe 2 ballkone.
Kati III eshte papafingo dhe ka nje sallon ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, verande e hapur dhe ballkon.
Vila ofrohet e pamobiluar.
Banesa orientohet per nga jugu duke mundesuar drite te bollshme natyrale.
Ne oborr mund te parkohen 3 deri ne 4 makina.
Zona ne te cilen ndodhet prona eshte shume e qete dhe ofron sherbime te ndryshme.
Ka akses ne rrugen Tish Dahia, rrugen Medar Shtylla dhe rrugen Bill Klinton.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1.000.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën