Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRS-523-3X
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 700.000
Sipërfaqe m2 683
Dhoma 6
Tualete 6
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Osmet, prane zones se Saukut

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Osmet prane zones se Saukut.
Vila eshte e ndare ne dy kate banimi dhe nje kat nendhe I cili perdoret si parkim. 
Ofron nje siperfaqe trualli prej 800 m2 dhe siperfaqe ndertimi 683 m2.
Vila orientohet  drejt jugut,perendimit dhe lindjes.
Te dyja katet e banimit jane te mobiluara teresisht ne kushte shume te mira dhe ofron te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese te kenaqshme.
Vila permban 6 dhoma gjumi,2 soxhorno ,8 tualete dhe 4 ballkone.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere ne ambiente te ndryshme.
Ambienti mundeson ndricim te bollshem me drite natyrale pergjate gjithe dites dhe ofron nje pamje te bukur te zones perreth.
Vila ndodhet prane cdo sherbimi te nevojshem, si bar, restorante, market, farmaci, e dyqane te ndryshme. 
Prona ka akses te shpejte ne rrugen Shefqet Ndroqi,ne rrugen e Elbasanit,ne zonen e TEG,ne Sauk dhe me qendren e Tiranes.

Prona disponon certefikate pronesie.

Cmimi: 700.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën