Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

ID TRS-821-23V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 550.000
Sipërfaqe m2 250 m2 + 530 m2
Dhoma 8
Tualete 6
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk i vjeter

Vile per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Lokalizohet ne nje zone shume te qete te Saukut te Vjeter dhe eshte e ndare ne 3 hyrje te vecanta duke perfshire edhe nje kat te nendheshem qe shfrytezohet per parkim.
Siperfaqja e tokes se viles eshte 250 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 530 m2 duke u organizuar si 2 duplekse dhe open space ne katin e 3-te i cili aksesohet nepermjet ashensorit.
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode, e ndertuar me materiale cilesore dhe me nje stil te vecante, ku duplekset jane te organizuara ne sallon me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 3 banjo dhe 3 ballkone, salloni eshte e shtruar me pllaka dhe ndan nje ambient me kuzhine e cila eshte e kompletuar e gjitha me pajisje elektroshtepiake  dhe me nje hapesire per ngrenie, ne sallon ndodhet edhe nje oxhak, dhomat e gjumit kane nje arredim te lezetshem dhe jane te shtruara me parket dhe ballkoni qe ofron nje pamje te hapur dhe te kendshme te zones perreth.
Oborri eshte i bollshem dhe i gjelberuar me peme.
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te instaluar ne sallon.
Ka dalje te lehte ne rrugen Herman Gmeiner, autostrada Tirane-Elbasan dhe ndodhet prane parkut te Liqenit te Tiranes.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 550.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën