Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRS-319-38S)

ID TRS-319-38S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 380.000 Euro
Sipërfaqe m2 422 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa rruga vincenc prenushi

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vincenc Prenushi ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 422 m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit prej 426.8 m2 e ndare ne 3 kate si me poshte:

Kati I: Dyqan

Kati II: ofrohet i mobiluar ne menyre bahkekohore dhe organizohet ne: sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, korridor dhe 2 tualete.

Kati III: Eshte projekt i pa perfunduar.

Shtepia eshte e rrethuar me blloqe betoni dhe dera kryesore me hekur.

Ndarja ndermjet kateve eshte me shkalle te jashtme.

Ne pjesen e perparme te viles ka nje oborr ku mund te parkohen 2-3 makina.

Ka akses ne rrugen Alqi Kondi, Thoma Koxhaj, rrugen Besim Alla etj.

Prona eshte e pajisur me dokumenta te rregullta hipotekore.

 

Cmimi 380.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën