Vile per shitje prane Qendres Spitalore Universitare ne Tirane

ID TRS-622-5U
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000 euro
Sipërfaqe m2 159.3 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Vile per shitje ne rruges Riza Cerova ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe toke prej 159.3 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 247.4 m2 te ndare ne tre kate.
Kati nentoke ka nje siperfaqe prej 75.8m2 e pershtatshme per parkim ose depo.
Kati i pare organizohet ne nje dhome gjumi, sallon bashke me kuzhine, nje tualet, korridor dhe 1 ballkon.
Kati i dyte organizohet ne sallon dhe kuzhine, 1 dhome gjumi, nje tualet, korridor dhe 1 ballkon.
Vila gjithashtu ka nje ambjent te pershtatshem per biznes 20.5 m2.
Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte per banim dhe biznes.
Ka akses ne rrugen 4 Deshmoret, rrugen Ferit Xhajko, dalje te lehte ne rrugen Bardhyl.
E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
 
Cmimi: 300.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën