Vile 3 kateshe per shitje prane Gjimnazit Partizani ne Tirane

ID TRS-222-2S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 920.000
Sipërfaqe m2 605
Dhoma 3
Tualete 5
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 4 Deshmoret

Vile 3-kateshe private per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqje prej 605 m2 e cila ndahet ne tre kate.
Kati i pare me siperfaqje prej 105m2 momentalisht perdoret per biznes te tipit bar-kafe dhe bilardo, ka dy kondicionere per ngrohje-ftohje dhe nje tualet.
Kati i dyte me siperfaqje prej 250 m2 perdoret per biznes te tipit restorant, dy tualete dhe 4 kondicionere.
Kati i trete me hapesire prej 250m2 perdoret per banim dhe eshte i shperndare ne sallon, dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe tarrace.
Shtepia ne katin e trete ngrohet dhe ftohet nga tre kondicionere.
Zone e pershatshme per banim dhe biznes.
Ka akses te lehte ne rrugen e Dibres dhe rrugen Tafaj.
Vila eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 920.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën