Vile tre kateshe per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRS-222-2S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 890.000
Sipërfaqe m2 605
Dhoma 3
Tualete 5
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 4 Deshmoret

Vile tre kateshe ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. 
Vila ofron nje siperfaqe totale prej 605 m2 dhe secili kat ka  hyrje te vecante. 
Kati i pare ofron nje siperfaqe te brendshme prej 116 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Aktualisht eshte ne funksion si bar-kafe dhe bilardo. 
Kati i dyte ofron nje siperfaqe te brendshme prej 224 m2 dh eshte i organizuar ne nje ambient open space, 2 tualete, 1 kuzhine dhe 1 zyre. Aktualisht eshte ne pune si restorant.
Kati i trete ofron nje siperfaqe prej 265 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon, kuzhine te vecuar, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha dhomat se bashku. Funksionon momentalisht si apartament per banim dhe eshte teresisht i mobiluar. 
Gjithashtu pjese e shfrytezueshme e viles eshte dhe nje tarace me nje siperfaqe prej 140 m2.
Vila shitet me gjithe mobilimin e saj dhe ne gjendje shume te mire. 
Ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar me shume levizje dhe facilitete te ndryshme prane saj si shkolla, avokati, bare , restorante, farmaci e shume aktivitete te tjera.
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne zonen e Selvise, ne rrugen e Dibres si dhe ne zonen e Pazarit te Ri. 
Vila disponon certificate te rregullt pronesie.
 
Cmimi: 890.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën