Vile 3 - kateshe per shitje prane kompleksit Vizon Plus ne Tirane (TRS-215-1b)

ID TRS-215-1b
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 700.000 Euro
Sipërfaqe m2 122.9 m2 + 435.4 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Vile per shitje prane ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Eshte ndertuar ne vitin 2004 dhe pozicionohet prane rruges kryesore me mundesi shume te mire reklamimi.

Vila ka siperfaqe totale prej 558.3 m2 ku 122.9 m2 eshte toke dhe 435.4 m2 ndertim te ndare ne 3 kate.

Ne katin e pare ndodhen 3 dyqane me siperfaqe 58 m2, 51.1 m2 dhe 13.8 m2. Dy dyqane e pare jane te ndare vec me certifikate pronesie.

Aktualisht te tre dyqanet jane ne gjendje pune te dhene nga pronari me nje qera mujore.

Kati I dyte eshte I ndare ne 2 apartamente 1+1 me te njejten siperfaqe dhe organizim si me poshte sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon te perbashket.

Ndersa kati I trete eshte I ndare ne 2 apartamente. Njeri prej tyre eshte 2+1 ku perfshin sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon, ndersa tjeter eshte 1+1 I cili perfshin sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Taraca ka mundesi shfrytezimi edhe per banim me nje siperfaqe prej rreth 160 m2.

Vila ka ndertim teper cilesor dhe ju mund ta ndryshoni ate ne varesi te funksioneve tuaja.

Eshte shume e pershtatshme per banim, biznes, hotel, fondacion, shoqate, kompani etj.

Zona perreth eshte shume e qete dhe e zhvilluar.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 700.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën