Vile 3-kateshe per shitje prane pallatit te sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRS-719-11T)

ID TRS-719-11T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000 Euro
Sipërfaqe m2 219 m2
Dhoma 6
Tualete 5
Ballkone 5
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Prenke Jakova

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prenke Jakova ne Tirane.

Me nje siperfaqe totale prej 219 m2 vila eshte e organizuar ne 3 kate.

Kati i pare me siperfaqe prej 116 m2 eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet.

Kati i 2-te dhe kati i 3-te me siperfaqe prej 130 m2 jane te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Vila ofrohet totalisht e mobiluar dhe eshte ne kushte shume te mira.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Shtepia eshte e shtruar e gjitha me parket dhe e orientuar nga veri-lindja.

Ne katin nentoke ndodhet nje hapsire e shfrytezueshme per parking.

Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, rrugen Dritan Hoxha, rrugen Muhamet Gjollesha etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 450.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën