Vile 3-kateshe per shitje prane Qytet Studentit ne Tirane

ID TRS-1219-59T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 650.000
Sipërfaqe m2 385
Dhoma 9
Tualete 6
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Visha

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe trualli prej 385 m2 dhe 493 m2 jane siperfaqe ndertimi.
Vila organizohet ne 3 kate te cilat ndahen ne:
-Kati i pare: sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete.
-Kati i dyte: sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
-Kati i trete: sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Te gjitha ambientet ofrohen te pamobiluara dhe jane ne kushte mjaft te mira.
Ne katin e pare salloni eshte i rrethuar nga nje vetrate xhami i cili mund te hapet duke mundesuar aksesin diret per ne kopesht.
Vila eshte e rrethuar nga nje kopesht i gjelberuar. 
Nje garazh ndodhet ne katin e pare i pershtatshem per 2 poste parkimi.
Me nje orientim nga lindja ambientet e saj jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Ka akses te lehte ne rrugen Petro Nini Luarasi, zonen e Tregut Elektrik, rrugen Pjeter Budi dhe zonave te tjera perreth.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.


Cmimi: 650.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën