Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane

ID TRS-1120-46V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 425.000
Sipërfaqe m2 350
Dhoma 6
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Demir Zyko

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Demir Zyko, prane ish fushes se Beksave ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 350 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 400 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte:

Kati 0 parking dhe magazine me siperfaqe 120 m2 dhe shkalle nga brenda.

Kati i 2-te dhe i 3-te kane te njejten siperfaqe prej 140 m2 dhe organizohen ne sallon dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkon dhe korridor.

Shtepia eshte ne gjendje mjaft te mire, me sistem kapot te sapo bere dhe punime mjaft cilesore.

Dhomat jane te bollshme dhe me ndricim natyral gjate gjithe dites.

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe shume prane po ndertohen 2 komplekse pallatesh moderne.

Ka akses ne rrugen Demir Zyko, rrugen Kujtim Laro, rrugen Xhanfize Keko dhe rrugen Kongresi i Manastirit.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 425.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën