Vile 3 kateshe per shitje prane rruges Siri Kodra ne Tirane

ID TRS-324-60Z
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000
Sipërfaqe m2 363.3
Dhoma 6
Tualete 4
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bib Pasha

Vile 3 kateshe per shitje prane rruges Siri Kodra ne zonen e ish Frigoriferit ne Tirane. 
Ka nje siperfaqe trualli prej 357m2, dhe siperfaqe ndertimi per te tre katet 363.2m2.
Kati pare eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon, tualet, koridor lidhes dhe ballkon. 
Kati dyte eshte i organizuar ne sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridor lidhes. 
Kati trete eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy ballkone, sallon, nje tualet dhe korridor lidhes. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilen ambient. 
Kati i pare eshte ne gjendje per tu rikonstruktuar ndersa kati i trete i paperfunduar. 
Orientimi eshte LidnjeJugPerendim duke mundesuar ndricim natyral. 
Zona eshte e qete dhe e rrethuar me vila te tjera private. 
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Siri Kodra, rruga 5 Maji, Bulevardi i Ri etj. 
Mundesi parkimi per dy makina rreth oborrit te viles. 
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 450.000 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën