Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Xhanfize Keko ne Tirane

ID TRS-1121-28V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000 Euro
Sipërfaqe m2 400m2 + 362 m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kokonozeve

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Porcelanit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 362 m2 te ndare ne 3 kate.
Kati i pare eshte i organizuar ne 2 dhoma te medha te pa mobiluara, tualet dhe korridor.
Kati i dyte eshte i organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.
Kati i trete eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Dy katet e siperme ofrohen te mobiluara, ku kati i trete eshte i shtruar me parket dhe mobilim modern.
Dhomat jane te pajisura me kondicioner per ngrohje dhe ftohje.
Pozicionimi i vilës buzë rrugës ofron një pamje të lirë të Tiranës dhe ndriçim të bollshëm natyror gjatë gjithë ditës.
Oborri ofron mundësinë e parkimit të dy makinave si dhe pjesën tjetër të mbjellë me pemë frutore dhe bar.
Ka akses te lehte ne rrugen Marie Kraja, rrugen Xhanfize Keko dhe prane zones se Freskut ne Tirane.
I pajisur me certifikate pronesie.
Çmimi: 300.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe
Në Shitje 1021-16V 310.000 €

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi ...