Vile 3-kateshe per shitje prane Universitetit Bujqesor ne Tirane

ID TRS-1222-58V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 450.000
Sipërfaqe m2 500
Dhoma 4
Tualete 6
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Universiteti Bujqesor i Tiranes

Vile tri kateshe ne shitje tek Universiteti Bujqesor ne Tirane
Ofron nje siperfaqe totale prej 500 m2 te shperndare ne dy kate dhe nje papafingo, dhe truall 544 m2 .
Kati i pare eshte i ndare ne sallon, kuzhine, nje zyre, nje tualet dhe korridori lidhes.
Kati i dyte eshte organizohet ne kater dhoma gjumi, nje tualet dhe 4 ballkone.
Kati i trete eshte eshte papafingo dhe dy ballkone .
Shtepia shitet e mobiluar ne nje stil modern dhe te ri. Ka edhe dy oxhake te pozicionuar ne dhomen e ndenjes, dhe papafingo te cilet jane funksional.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistem qendror chiller.
Dritaret jane dopio xham dhe te gjitha jane te pajisura me grila.
Ka nje oborr te madh i cili eshte i gjelberuar me peme dhe lule te ndryshme, 
Ne katin -1 ndodhet garazhdi I cili ze dy makina , ka edhe nje tualet.
Rreth saj shtepia eshte e mbjelle me peme te ndryshme frutore.
Shtepia eshte e pajisur me sistem sgurie , ne oborr dhe perpara saj ofron hapesire parkimi.
Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster, per shkak te gjelberimit qe ofron.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 450.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën