Vile 3 kateshe per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane

ID TRS-1121-27N
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 720.000
Sipërfaqe m2 561.3
Dhoma 8
Tualete 6
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor A Ipen

Vile per shitje ne rrugen Teodor A Ipen ne Tirane.
Shtepia ka truall me siperfaqe 389 m2 dhe siperfaqe ndertimi rreth 561.3 m2 e cila ndahet ne 3 kate:
Kati perdhe ka 1 dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 para hyrje.
Kati 2 organizohet ne nje dhome ndenje, 2 kuzhina, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe nje ballkon.
Kati 3 perfshin nje dhome ndenje me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje ballkon dhe 2 garderoba.
Vila ofrohet e mobiluar me nje stil komod dhe te rehatshem, eshte e ndertuar me arkitekt dhe shume cilesi, eshte e shtruar me parket, kuzhinat jane te pajisura me cdo elektroshtepiake te nevojshme per gatim dhe salloniet kane hapesire te bollshme.
Oborri ka vend te bollshem per parkimin e 2-3 makinave, ka gjelberim dhe peme frutore.
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim te bollshem me drite natyrale.
Prona eshte e pajisur me ceritifkate te rregullt pronesie.

Cmimi: 720.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën