Vile 3 kateshe per shitje prane Vilave Gjermane ne Tirane

ID TRS-1122-48R
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 400.000 euro
Sipërfaqe m2 309 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 103m2 ne secilin kat dhe siperfaqe trualli prej 295m2.
Kati i pare i viles eshte nje ambient open space e pershtatshme per garazh ose magazine.
Kati i dyte organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe e rrethuar nga ballkoni.
Kati i trete ofron gjithashtu sallon se bashku kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkoni rreth gjithe katit.
Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioner te vendosur ne sallonin e secilit kat dhe ne dhomat e gjumit.
Ambienti eshte mjaft i pershtatshem si per banim ashtu dhe per zhvillim biznesi.
Oborri ofron vend parkimi per disa makina, dhe eshte i mbushur me peme frutore.
Zona eshte mjaft e qete dhe ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit dhe parkun e Liqenit Artificial
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 400.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 4 kateshe ne shitje ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane.
Vila ndodhet ne zonen e quajtur Kodr
Në Shitje 1114-25j 395.000 €

Vile 4 kateshe ne shitje ne rrugen Hodo Nivica ne Tirane. Vila ndodhet ne zonen e quajtur Kodra e Priftit, ...