Vile 3 kateshe per shitje prane Vilave Gjermane, ne Tirane

ID TRS-123-12Z
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000
Sipërfaqe m2 379
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Fuat Toptani, ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe totale trualli 379m2 dhe siperfaqe ndertimi 385m2.
Siperfaqja e katit te pare eshte 139.5m2 e cila eshte e organizuar ne 1 garazh, lavanderi, ambjent fitnesi, ping-pong, magazine per dru oxhaku etj.
Siperfaqja e katit te dyte  eshte 119m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me oxhak, ambient gatimi, ambient ngrenie, nje tualet i cili eshte me dritare dhe ballkon.
Siperfaqja e katit te trete eshte 115m2 dhe siperfaqe verande 11.5m2 e cila eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi matrimoniale e cila ka akses ne tualet dhe qe gjithashtu ka dalje ne verande, dy dhoma gjumi te tjera me tualet te perbashket me hidromasazh.
Siperaqe oborri eshte 266m2.
Catia eshte me tjegulla, beton, hidroizolim dhe polisterol.
Sitemi i ngrohjes per te gjithe vilen eshte sistemi qendron chiller.
Gjithashtu vila eshte e pajisur me panel Diellor.
Aktualisht vila eshte e dhene me qira per kontrate 3- vjecare per perfaqesi diplomatike, cka e ben mundesi shume te mire per investim.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi total i shitjes 600.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën