Vile 3-kateshe per shitje prane zones Mjull-Bathore ne Tirane

ID TRS-1119-66L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 600.000
Sipërfaqe m2 400
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Mjull-Bathore, prane TEG

Vile 3-kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane.
Ka siperfaqe totale toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 400 m2 te ndare si me poshte:
Kati pare eshte perdhes ka siperfaqe prej 100 m2 ku nje pjese eshte garazh dhe pjesa tjeter depo.
Kati dyte ka siperfaqe 150 m2 i organizuar ne apartament 3+1 me sallon sebashku me kuzhine, tre dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Kati i trete eshte papafingo me siperfaqe 150 m2 i cili eshte e paperfunduar.
Te tre katet kane hyrje te vecuar dhe lidhen me shkalle te jashtme me njeri-tjetrin.
Oborri i viles eshte i mbjelle me peme frutore dhe lule te ndryshme. Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster. 
E gjithe shtepia eshte e rrethuar me mur guri dhe kangjella 2.7 m te larte duke ju ofruar nje siguri maksimale.
Ka akses direkt ne autostraden Tirane-Elbasan dhe rruge  te tjera lidhese. Infrastuktura eshte e rregullt .
Vila sebashku me token jane te pajisura me certifikate te rregullt pronesie.
Cmimi: 600.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën