Vile 3-kateshe per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-519-13L)

ID TRS-519-13L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 270.000 Euro
Sipërfaqe m2 455 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanopoli, Don Bosko

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.

Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 266.7 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte:

Kati 1-re me siperfaqe 83.3 m2 organizohet ne sallon te madh te pajisur me oxhak funksional, kuzhine e vecuar, tualet dhe korridor.

Kati 2-te me siperfaqe 90.1 m2 ndahet ne 3 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe 2 ballkone.

Kati 3-te me siperfaqe 93.3 m2 organizohet ne sallon, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon i mbyllur me vetrate xhami.

Te tre katet lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve te brendshme.

Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar duke perfshire pjesen e kuzhines.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale. Ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Vila ndodhet ne nje zone te qete te rrethuar me vila te tjera me orientim nga jugu.

Pjesa e oborrit eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme duke krijuar nje atmosfere shume te kendshme. Ekziston mundesia e parkimit te 5-6 makinave brenda rrethimit te viles dhe ne pjesen e jashtme te saj.

Ka akses direkt ne rrugen Don Bosko, rrugen Jordan Misja dhe shume prane zyrave te Hipotekes.

Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 270.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje truall prej 1300m2, ku secili kat
Në Shitje 114-3 280.000 €

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje truall prej 1300m2, ku secili kat ofron nga 100 m2. ...