Vile 3-kateshe per shitje prane zones se Selites ne Tirane (TRS-218-11L)

ID TRS-218-11L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 700.000 Euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rexhep Jella

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Rexhep Jella .

Ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar si nga te huajt dhe nga vendasit.

Ka siperfaqe nderitmi prej 330m2 dhe siperfaqe toke prej 170m2.

Ne katin e pare te viles ka nje sallon te madh sebashku me nje oxhak funksional, kuzhine, 1 dhome qe mund te perdoret si studio dhe tualet.

Ne katin e dyte ka 2 dhoma gjumi, dhome garderob, ambient pushimi dhe 2 tualete.

Ne katin e trete ndodhet   kuzhina sebashku me dhomen e ngrenies por mund te perdoret dhe si ambient per mbledhje, 1 dhome gjumi papafingo dhe ballkon.

Ne katin e nendheshem ndodhet nje depo e madhe.

Ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe i gjithe ambjenti eshte shtruar me parket te nje cilesi te larte.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror chiller.

Rreth e rrotull viles jane mbjelle peme e lule te ndryshme te cilet ju krijojne nje ambjent relaksues dhe ofron garazh per parkimin deri te 2 makinave.

Zona po zhvillohet me ritme shume te shpejta kohet e fundit dhe prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Vila eshte e pajisur me kamera sigurie 24-ore ne pjesen e jashtme.

Cmimi: 700.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën