Vile 3 kateshe per shitje prane zones se Selvise ne Tirane

ID TRS-320-20S
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 1.300.000
Sipërfaqe m2 1053
Dhoma 5
Tualete 7
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku


Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 388 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 1053 m2 e cila organizohet ne kater kate si meposhte:
Kati nentoke perdoret si magazine dhe eshte ambient open space me 1 tualet.
Kati perdhe eshte i organizuar ne 2 ambiente zyrash me 1 tualet.
Kati pare dhe i dyte kane nga 2 hyrje me dy dhoma gjumi dhe 1 hyrje me 1 dhome gjumi secila me nga 1 tualet dhe 2 ballkone.
Vila ofrohet totalisht e mobiluar ne kushte bashkekohore.
Katet ndahen ndermjet tyre me shkalle te brendshme.
Ka te instaluar 7 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen ne dhoma te ndryshme.
Vila eshte e orientuar lindje-perendim-veri.
Cdo apartament aktualisht eshte i dhene me qera gje e cila e ben kete prone shume mundesi te mire per investim.
Zona eshte e qete dhe shume prane pikave kyce te qytetit.
Ka akses ne rrugen Ferit Xhajko, rrugen e Dibres, zonen e Selvise, prane Medreses etj.
Prona eshte me certifikate pronesie.

Cmimi 1.300.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën