Vile 3-kateshe per zyra me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane, (TRR-917-41d)

ID TRR-917-41d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 500 m2
Shperndarja 9
Tualete 5
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Musa Karapici

Vile me qera ne rrugen Musa Karapici ne Tirane.

Vila ka siperfaqe 500 m2 te organizuar  tre kate dhe bodrum .

Kati i pare eshte i organizuar ne nje ambjent open space dhe tualet.

Kati i dyte dhe i trete kane nje organizim te njejte ne 3 ambjente dhe dy tualete dhe dy ballokne.

Bodrumi ka vend per parkim dhe dy ambjente te tjera.

Vila ofrohet e pamobiluar , e mirembajtur dhe e shtruar me pllaka.

Ka oborr perreth viles dhe tarraca eshte e shfrytezueshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner ne ambjentet kryesore te viles.

Ballkonet jane te orientuar nga jug-lindja dhe dritaret jane dopio xham.

Vila mund te perdoret per shume lloje te ndryshme biznesesh si , zyra, kopsht femijesh , hotel etj.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne sheshin Avni rustemi, rrugen Tefta Tashko Koco etj.

 

Cmimi 2500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën