Vile 4-kateshe me qera afer Qendres se Tiranes (TRR-818-31L)

ID TRR-818-31L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 5500 Euro
Sipërfaqe m2 1350 m2
Dhoma 9
Tualete 9
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 1350m2 nga te cilat 350 m2 eshte oborr dhe 1000 m2 ndertim i ndare si me poshte:

Kati 1-re 150 m2 ofron 4 zyra pune te mobiluara, dhome mbledhje, karrige masazhi, kend pritje, dhome per arkiva, kuzhine dhe tualet.

Kati 2-te 190 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 2 ballkone, e mobiluar me nje stil bashkohor.

Kati 3-te 190 m2 organizohet ne sallon, 3 ambiente pune, ambient kuzhine, 3 tualete, 2 ballkone.

Kati 4-te 200 m2 eshte i shperndare ne 4 ambiente pune, 1 tualet dhe verande e madhe.

Kati -1 me siperfaqe 150 m2 ofron 4 vende parkimi, depo, tualet dhe sistem qendror uji.

Tarraca 120 m2 ofron nje hapesire te shfrytezueshme, ne te jane vendosur panele diellore dhe rrufe pritese.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet sistemit qendor chiller Carrier, gjithashtu eshte e pajisur dhe me oxhak funksional me pune artistike.

Veranda eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme duke ju ofruar nje ambient teper komod.

Objekti eshte i ndertuar me punime shume cilesore dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si banka, zyra, klinike, etj.

Zona eshte e zhvilluar dhe prane shume bizneseve te tjera prestigjoze. Ndodhet vetem 5 minuta nga qendra e Tiranes.

Ndertese jepet sic eshte ose bosh.

Cmimi: 5500 Euro/muaj neto.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën