Vile 4 - kateshe me qera ne kompleksin residencial Akacia Hills ne Tirane

ID TRR-1015-65b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3500 Euro
Sipërfaqe m2 535 m2
Dhoma 4
Tualete 5
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhaferr Shaba, Mjull-Bathore

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial vilash prane autostrades Tirane-Elbasan.

Kompleksi ju ofon siguri me kamera 24-ore dhe administrim. 

Toka ka siperfaqe prej 800 m2 ndersa ndertimi ka siperfaqe prej 535 m2 te ndare ne 4 kate si me poshte:

Kati i pare perfshin sallon, vend per kuzhinen, dhome gjumi se bashku me garderoben, tualet dhe verande.

Kati i dyte ka sallon te madh, kuzhine te vecuar, tualet dhe vend parkimi per makinen.

Kati i trete ka 3 dhoma gjumi, dhome garderobe, dhome lavanterie, ballkon dhe 3 tualete.

Ndersa kati i katert eshte papafingo i cili ndahet ne sallon, dhome gjumi, ballkon dhe tualet.

Vila eshte e pajisur me pishine dhe rreth e rrotull saj do te gjeni nje ambjent teper relaksues te mbjelle me peme e lule te ndryshme.

Ngrohja dhe ftohja brenda viles behet nepermjet sistemit qendror te instaluar Chiller.

Zona perreth eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta kohet e fundit. Ketu do te gjeni rehatine dhe qetesine qe ju nevojtet ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode.

Cmimi 3500Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills n
Me Qira 517-27a 3400 €

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills ne Lunder. Vila ...