Vile 4 - kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-414-17b)

ID TRR-414-17b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 5000 Euro
Sipërfaqe m2 600 m2 + 250 m2
Dhoma 0
Tualete 5
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Vila ndodhet buze rruge kryesore me nje siperfaqe 250 m2 toke dhe 150 m2 ndertim ne cdo kat.

Gjithashtu brenda viles kemi dhe nje pishine familjare 8m2*4.5m2 funksionale.

Ndertimi eshte teper cilesor dhe permbush te gjitha kriteret e duhura. Dhomat kane nje ndarje shume te mire dhe te shfrytezueshme.

Ne katin e pare kemi sallon te madh, kuzhine te kompletuar, 3 dhoma dhe tualet.

Ne katin e dyte kemi sallon te madh, vend per kuzhinen, 3 dhoma dhe tualet.

Ne katin e trete kemi sallon te madh, vend per kuzhinen, 3 dhoma dhe tualet.

Ne katin e katert kemi vend per kuzhine, 3 dhoma, koridor dhe ballkon I madh.

Ne kete vile ndodhen gjithashtu bodrum funsional, tualet dhe 2 dhoma te vogla. 

Vila eshte e rrethuar me ballkone te cilet ofrojne pamje te ndryshme te saj.

Uje eshte 24 ore e cila sigurohet nepermjet nje depozite 5000 l.

Pozicioni I viles eshte mjaft I favorshem pasi ka shume mundesi reklamimi te biznesit apo zyres tuaj.

Eshte shume e pershtatshme per zyra ose fondacione te ndryshme, shkolla publike te nivele te ndryshme, organizata jofitimprurese etj.

Zona perreth eshte shume e qete e mbushur plot me ajer te paster.

Vila jepet bosh.

Ka mundesi per vendparkimi 3-4 makina.

Cmimi 5000 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën