Vile 4 kateshe me qera ne zonen Ali Demi ne Tirane

ID TRR-815-50d
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 520 m2
Dhoma 6
Tualete 6
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zona e Ali Demit

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane.

Lokalizohet ne nje zone te qete te kryeqytetit, ku ndodhen edhe vila te tjera dhe rezidenca banimi.

Me siperfaqe 110 m2/kati dhe oborr rrethues 300 m2

Vila ofrohet e mobiluar , ka nje stil klasik arredimi.

Eshte e organizuar ne 6 dhoma gjumi me 6 tualete, soxhorno, kuzhine, zone ngrenje, e rrethuar me ballkone ne forme verande.

Cdo kat ka zone ndenje .

Vila ka oxhak funksional, ngrohje/ftohje me kondicionere, kati i fundit eshte papafingo.

Eshte e shtruar pjeserisht me parket dhe pllaka.

Me cilesi te larte ndertimi dhe punime te brendshme cilesore gipsi.

Oborri ofron nje zone relaksi dhe te gjelberuar.

Vila ka gjenerator, sistem alarmi.

Ofron garazhd per 2 vende parkimi.

Vila eshte  e pershtatshme per rezidence banimi, ose per qellime biznesi.

 

Cmimi 1500 Euro/ muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën