Vile 4 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane

ID TRR-822-41Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 348
Dhoma 6
Tualete 4
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit ku ndodhen edhe vila te tjera.

Ka siperfaqe toke prej 348m2 dhe siperfaqja totale e ndertimit per te katerta katet eshte 536.6m2 ku perfshin:

Kati i pare organizohet ne sallon,nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Kati i dyte organizohet ne sallon, ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.

Kati i trete eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje tualet, dhe dy ballkone.
Kati i katert eshte i organizuar ne sallon, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje tualet.

Tre katet e para jane te mobiluara, ndersa kati i katert eshte bosh.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllake.

Ngrohja dhe ftohja e apartamentit eshte e mundesuar me kondicioner e vendosur ne ambjentet dhe dhomat e mobiluara.

Ka mundesi per parkimi 5 makina ne pjesen perparme te viles dhe ne garazh.

Zona eshte teper e qete, me ajer te paster dhe me pamje shume te bukur te qytetit te Tiranes.


Cmimi: 2000 Euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane. 
Vila ofron nje siperfaqe ndertese
Me Qira 424-55X 1900 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.  Vila ofron nje siperfaqe ndertese prej 280 m2 dhe ka ...