Vile 4-kateshe me qira ne Sauk ne Tirane

ID TRR-621-3V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 4000
Sipërfaqe m2 500 m2
Dhoma 7
Tualete 5
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Osmet

Vile 4-kateshe me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane.
Siperfaqja e tokes eshte rreth 500 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 506 m2 e organizuar si me poshte:
Kati I sherben si ambient magazine.
Kati II organizohet ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon.
Kati III ndahet ne sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Kati IV perfshine 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon dhe nje verande te mbyllur.
Vila ofrohet e mobiluar me mobilje moderne dhe komode, ku nje pjese e shtepise eshte e shtruar me parket dhe nje pjese tjeter me pllaka dhe ka nje oborr me lule dhe peme si edhe vend parkimi per makine.
Shtepia eshte e pajisur me sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.
Pozicionimi i baneses ofron nje pamje te bukur te zones perreth.
Zona ne te cilen ndodhet vila eshte mjaft e qete dhe ka akses te shpejte per tek rruga e Elbasanit dhe TEG-u.

Cmimi: 4000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën