Vile 4 kateshe me qira prane fushes se Ali Demit ne Tirane

ID TRR-1223-34Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 530
Dhoma 9
Tualete 7
Ballkone 8
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dhimiter Kamarda

Vile 4-kateshe per qira ne rrugen Dhimiter Kamarda, prane fushes se Ali Demit ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 319m2 dhe siperfaqe ndertimi per te kater katet prej 530m2.
Kati i pare eshte i organizuar ne dy dyqane me tualet secili dhe me fasade xhami per mundesi reklamimi per biznesin.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 4 ambiente pune, 3 ballkone, 2 tualete dhe korridori lidhes.
Kati i trete eshte i organizuar ne 4 ambiente pune, 3 ballkone, 2 tualete dhe korridori lidhes.
Kati i katert eshte i organizuar ne verande te madhe, 3 ambiente pune,  1 tualet dhe nje ballkon.
Orientimi i viles eshte JugLindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Kati i pare ofron hyrje te vecuar nga 3 katet e tjera te viles.
3 katet e tjera lidhen nepermjet shkalleve te brendshme.
Ne pjesen e pasme te viles eshte nje oborr i gjelberuar ne te cilin jane te mbjella peme frutore.
Vila survejohet nga sistemi i kamerave.
Ofrohet mundesia e qeradhenies se viles e ndare ne katin e pare dhe 3 katet e tjera.
Vila eshte mundesi e mire biznesi per destinacione te ndryshme ku rendisim: Kopesht, Fasoneri, Klinike mjekesore, Zyra te ndryshme, Fondacione, Hotel/Hostel etj.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet me shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Ali Demi, Kompleksi Mangalem, zona e Brrylit etj.
Ne cmim jane te perfshira 3 poste parkimi.

Cmimi: 3000 Euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën