Vile 4 kateshe me qira prane Vilave Amerikane ne Tirane

ID TRR-1020-50i
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 536
Dhoma 0
Tualete 8
Ballkone 9
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haki Shehu

Vile 4 kateshe me qira ne rrugen Haki Shehu , afer Vilave Amerikane .
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 536 m2 , te 4 katet dhe trualli me siperfaqe prej 246 m2.
Shperndarja e brendshme eshte si me poshte :
-Kati perdhe eshte me siperfaqe 122 m2 me tre  dhoma ku ne njeren eshte dhe nje kuzhine, korridor dhe dy tualete .
-Kati I pare eshte me siperfaqe 138m2 me tre dhoma ,korridor , dy tualete dhe tre ballkone.
-Kati I dyte eshte me siperfaqe 138m2 me tre dhoma , korridor , dy tualete dhe tre ballkone.
-Kati I trete eshte me siperfaqe 138m2 me tre dhoma , korridor , dy tualete dhe 3 ballkone.
Vila ka dhe nje hapesire perpara hyrjes ne te cilen jane te vendosura shkallet e jashtme.
Funksioni i meparshem i viles ka qene nje kopesht femijesh , por mund te behet sipas deshirave te klientit nje aktivitet tjeter  apo banese.
Ngrohja dhe ftohja behet me kaldaja te cilat jane te vendosura ne cdo kat dhe cdo dhome.
Orientimi i baneses eshte nga veri-lindja dhe veri-perendimi me drite gjate dites .Rrethohet nga gjelberimi i pemeve dhe bimeve rreth saj , si ne kopshtet ngjitur ashtu dhe ne rrethimin e viles.
Ka mundesi parkimi ne oborrin e baneses dhe ne rrugicat afer saj.

Nder pikat e forta qe kjo banese ka , eshte vendndodhja dhe qetesia qe ofron.Duke qene ne nje zone me vila rezidenca dhe ambasada (Ambasada Turke , Ambasada Rumune) siguria eshte kryefjala e zones.
Larg zhurmave dhe smogut te qytetit por mjaftueshem afer per te aksesuar rruget kryesore te tij.
Ka akses ne rrugen e Elbasanit dhe rruget e tjera lidhese .

Cmimi 2000 Euro/muaji


 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën