Vile 4 kateshe me qira prane Vilave Amerikane ne Tirane

ID TRR-1123-1Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 400
Dhoma 9
Tualete 6
Ballkone 9
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Vellezerit Kondi

Vile 4 kateshe me qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.
Siperfaqja e pergjithshme e viles per te 4 katet se bashku me katin magazine eshte 400m2, dhe siperfaqja e oborrit 200m2 e organizuar si me poshte:
Kati i pare eshte i organizuar 3 ambiente pune, nje tualet, 2 ballkone dhe korridori lidhes.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridori lidhes.
Kati i trete eshte i organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridori lidhes.
Kati i katert eshte i organizuar ne 2 ambiente pune, 1 tualet, 1 ballkon dhe nje verand.
Kati zero eshte sherben si magazine, ne total vila ka 11 dhoma, 13 ballkone dhe 6 tualete.
Vila ofrohet per qira bosh, e pajisur me kondicionim ne secilin ambient dhe e veshur me sistem kapot.
Orientimi i Viles eshte Jug-Perendim-Veri duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Vila eshte mundesi e mire shfrytezimi per destinacione te ndryshme biznesi, si klinike mjekesore, shkolla, kopesht, qender kursesh etj.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Fuat Toptani, zona e Saukut, rruga Elbasanit etj.
Ofrohen 2-3 poste parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi 2500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën