Vile 4 kateshe me qira prane zones se Medreses ne Tirane

ID TRR-1123-14Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 436
Dhoma 6
Tualete 5
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Vile 4 kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Siperfaqja e pergjithshme e viles per te 4 katet  eshte 436m2.
Kati i pare eshte i organizuar ne ambient open space i pershtatshem per parkim, magazinim etj.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 1 ambient open space, 2 ambiente pune me te vegjel, 2 tualete, kuzhina e ndare, dhe korridori lidhes.
Kati i trete eshte i organizuar ne 1 ambient open space, 2 ambiente pune, 2 tualete, kuzhine e vecuar dhe korridori lidhes.
Kati i katert eshte i organizuar ne 2 ambiente pune, 1 tualet,  dhe nje verand.
Ne total vila ka 6 dhoma, 1 Verand, 5 tualete, dhe 2 ambiente kuzhine.
Vila ofrohet per qira bosh per destinacione te ndryshme biznesi..
Orientimi i Viles eshte Perendim-Lindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Vila eshte mundesi e mire shfrytezimi per destinacione te ndryshme biznesi, si klinike mjekesore, shkolla, kopesht, qender kursesh, hostel, klinike dentare etj.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Dibres, rruga Bardhyl, zona e Selvise etj.
Mundesi parkimi ne katin  e pare te viles

Cmimi 2000 euro/muaj(taksa e perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën