Vile 4 kateshe ne shitje ne zonen e Ali Demit, Tirane (TRS-718-2E)

ID (TRS-718-2E)
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 1.500.000 Euro
Sipërfaqe m2 332 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dhimiter Kamarda

Shitet vile 4 kateshe ne rrugen Dhimiter Kamarda, ne zonen e Ali Demit ne Tirane. 

Vila eshte ndertuar ne vitin 1992 dhe ka nje siperfaqe totale prej 332 m2.

Kati i pare eshte 100 m2, perfshin nje garazh me hapesire per 2 makina, dhome ndenje, dhome ngrenie dhe nje tualet.

Kati i dyte eshte 100 m2, perfshin soxhorno te madhe, korridor, dhome ngrenie, kuzhine, tualet me hidromasazh dhe ballkon.

Kati i trete eshte 110 m2, perfshin dy dhoma gjumi, njera prej tyre bashke me studion dhe te dyja kane tualetet perkatese, korridor dhe ballkon.

Kati i katert eshte 110 m2, perfshin soxhorno, dhome gjumi me tualet me hidromasazh, korridor dhe ballkon, e organizuar si nje papafingo me tavane prej druri.

Vila ka nje oxhak funksional ne soxhornon e katit te pare. Ngrohja dhe ftohja sigurohet nepermjet nje sistemi qendror. Uji sigurohet nepermjet dy depozitave qe permbajne deri ne 2000 liter uje dhe nje pusi te ndertuar ne prone. Hapesira sigurohet nepermjet nje sistemi alarmi dhe dera qe te con ne garazh eshte me telekomande. 

Vila eshte nje hapesire e organizuar bukur dhe perpara saj qendet nje oborr rreth 300 m2 te lulezuar, se bashku me nje pishine, qe ofron mundesi te shkelqyera pushimi.

Mobilimi eshte i nje stili antik dhe jane te perfshira ne cmimin e blerjes.

Zona ku ndodhet vila eshte shume e qete dhe perqark ka edhe vila te tjera dhe ka dalje te drejtperdrejte ne fushen Ali Demi, ne bulevardin Zhan D’Ark dhe ne rruge te tjera kryesore. 

 

Cmimi: 1.5 milione Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën