Vile 4 kateshe ne shitje tek rruga 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane (TRS-618-46E)

ID TRS-618-46E
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000 Euro
Sipërfaqe m2 581 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tre Vellezerit Kondi

Ofrohet vile per shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, ne Tirane.

Vila eshte ndertuar ne vitin 2003 dhe ka nje siperfaqe parcele ndertimore 581m2, siperfaqe ndertimi 159.4 m2 dhe siperfaqe totale per banim 447.3m2. 

Hapesia e brendshme ndahet ne 4 kate. Ne katin e pare ndodhet garazhi per nje automjet, ne katin e dyte ka dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje holl te madh dhe nje banjo, ne katin e trete ka dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje holl dhe nje banjo si edhe ne katin e fundit gjendet papafingo me nje dhome gjumi, nje kuzhine, nje banjo dhe nje verande te madhe. 

Te gjitha katet kane dalje neper ballkonet qe ndodhen rreth e perqark viles dhe ofrojne edhe nje ndricim shume te mire te hapesirave te brendshme. Gjithashtu ofrohet nje oborr i bukur me shume mundesira per gjelberim dhe gjithashtu per parkim ekstra. 

 Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes dhe ka dalje te lehte ne Rrugen e Elbasanit.

Vila pajiset me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 250.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 250m2, me s
Në Shitje 240.000 € €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 250m2, me siperfaqe totale ...